Ana Sayfa Kuş Davranışları Muhabbet kuşunuz Sizi seviyor mu?

Muhabbet kuşunuz Sizi seviyor mu?

32171
0
muhabbet kuşunuz sizi seviyor mu
muhabbet kuşunuz sizi seviyor mu

Muhabbet kuşunuz Sizi seviyor mu?

Muhabbet kuşunuz Sizi seviyor mu? Bir muhabbet kuşunun Sizi sevmesi için sizin onu sevdiğinizi ve onun iyiliğini önemsediğinizi anlaması gerekir
Bunun için ona zaman vermek ve bu zaman dilimini doğru değerlendirmek çok önemlidir
Hem onlar sosyalleşmeyi çok severler
Eğer bizim de onlara yaklaşımımız doğru olursa harika bir arkadaş edineceğimize kesin gözüyle bakabilirsiniz Muhabbet kuşunuz Bir kez eğittikten ve size alıştıktan sonra sevginizi anlayacak ve sürekli yanınıza gelecektir.

Kuşunuz omuz ve başınızda duruyorsa

Şimdi bize olan sevgilerini nasıl anlattıklarına bakalım. Birincisi muhabbet kuşunuz omuzumuzda başınızın üstünde kolunuzda ya da dizinizde geziniyorsa vücudumuza tırmanıyor ve başını boynunuza dayıyorsa kuşunuz sizi seviyor sizinle güvende hissediyor demektir.

 

Muhabbet kuşunuz konuşuyor şarkı söylüyorsa

İnsan arkadaşını seven bir muhabbet kuşu sevgisini fiziksel olarak göstermekten korkmaz ikincisi muhabbet kuşunuz konuşuyor şarkı söylüyor ve ıslık çalıyorsa bu onun mutlu olduğunun bir işaretidir. Eğer bu davranışlarını sizin yanınızdayken yapıyorsa sizden çekinmediğini tam tersine ilginize çekmek ve Takdir edildiğini görmek için yaptığını söyleyebiliriz özellikle Siz odaya girdiğinizde kuşunuzun ötmesi ya da konuşması kuşunuzun sizi sevdiğini iyi bir göstergesidir

Baş aşağı duruyorsa

Üçüncüsü muhabbet kuşunuzun sizi sevmediğini görmenin bir başka yolu duruşunun rahat olup olmadığıdır.Örneğin muhabbet kuşunuzun kafesinde baş aşağı asılı olduğunu görebilirsiniz.Bu duruş kuşunuzun el savunmasız davranışlarındandır ve bu duruşu sizin huzurunuzda sergiliyorsa muhabbet kuşunuzun sizi sevdiğini ve güvendiğini anlayabilirsiniz.

Sizin kaşımanızı istiyorsa

Dördüncüsü Bir de kafasını eğip size doğru işaret ediyorsa onu kaşımanızı ve sevmenizi istiyor demektir. Bu davranış aynı zamanda size olan güveninin ve sevgisini işaretidir

 

Sizi ısırmıyorsa

Beşincisi gerçekten ısırmadan Gaga ile ağzına almak muhabbet kuşlarının birbirleriyle oynamasının bir yoludur. Kuşunuz sizi gerçekten ısırmaya çalışmadan gagasıyla nazikçe ağzını açıyorsa bu muhtemelen bir sevgi işaretidir.

Muhabbet kuşunuzun Henüz bu sevgi belirtilerini göstermediğini görebilirsiniz. Bu muhabbet kuşunuzun sizden hoşlanmadığı ve sizinle oynamak istemediği anlamına gelmez henüz size alışmadığı ve sizden korktuğu anlamına gelebilir.

Muhabbet kuşunuzun varlığınızda daha rahat büyümesini ve sizi sevmesini sağlamanın farklı yolları vardır buradaki anahtar sabırlı olmaktır.

Muhabbet kuşunuza kaliteli bir kafes alın ve çok zaman geçirdiğiniz bir yerde olduğundan emin olun her gün muhabbet kuşunuzla geçirmek için zaman ayırdığınızdan da emin olun

Bu muhabbet kuşunuzun daha sevecen olmasını sağlamanın en iyi yollarından biridir.

Muhabbet kuşunuz sizin yanınızda rahat bir şekilde zaman geçirirse mutlu bir kuş olarak büyüyecektir.

Hoşça kalın kuşlarınız ve mutlu kalın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz